30.09.2025 r. Spotkanie z policjantami.
Głównym celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz
zapoznanie z zawodem policjanta. Nasz gość przybliżyli dzieciom podstawowe zasady
bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomnieli numery alarmowe oraz zasady
zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Nasze przedszkolaki dowiedziały się, jak
bezpiecznie podróżować, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy
samochodem. Nawiązali również do konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego
elementy odblaskowe. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się
swoimi doświadczeniami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ubioru i
wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta. Dużą atrakcją
był radiowóz policyjny oraz gość specjalny pies policyjny.





