23.03.2026 r. Z gaikiem zielonym, co go dzieci niosną, czas powitać wiosenkę uroczą. Wszystkie grupy przedszkolne zebrały się, aby powitać długo wyczekiwaną porę roku - Wiosnę. Dzieci miały zielone i kolorowe akcenty (opaski, kwiatki, papierowe chorągiewki). Ten kolorowy pochód przeszedł po okolicy, wesoło zapraszając wiosnę.
Utworzono dnia 29.03.2026, 22:11





